Dressed Like Boys

+ Frans Kalf

Jelle Denturck kennen we als de vurige frontman van DIRK., maar onder de naam Dressed Like Boys toont hij een heel andere kant van zichzelf. Zijn titelloze debuut is een intieme, persoonlijke plaat waarin hij de volumeknop terugdraait en ruimte maakt voor melancholie, eerlijkheid en fragiele schoonheid.

Denturck zingt over liefde, vriendschap, vrijheid en verlies, maar ook over zijn eigen zoektocht naar identiteit en aanvaarding. Muzikaal grijpt hij terug naar de sfeer van de jaren ’70 – denk Bowie, Elton John of Sufjan Stevens – maar met een DIY-aanpak die tape-opnames, Wurlitzers, strijkers en zelfgebouwde drumsounds omvat. Het resultaat: warme, tijdloze songs die tegelijk breekbaar en groots klinken.

•••••

Maak kennis met Frans Kalf, die je meeneemt naar een wereld vol kleine verrassingen. Geïnspireerd door grootheden als Maarten Van Roozendaal, Ramses Shaffy, Jacques Brel of Serge Gainsbourg, serveert hij poëtische en humoristische songs over gebroken harten, onhandige momenten en onverwachte glimlachen. Een half Amsterdammer, half Gentenaar die ontroert, verrast en net iets anders is dan je verwacht.

  • Voor fans van David Bowie, Elton John en Sufjan Stevens

Een organisatie van Ha Concerts en Democrazy.

Frans Kalf(BE)

Met zijn eerlijkheid, maar bovenal een grote liefde voor onhandige momenten, is Frans iemand die ontroert, verfrist en verrast.

Lees meer
    Dressed Like Boys+ Frans Kalf
    do 02.04.26
    Deuren
    19:15
    Voorverkoop
    € 25
    Avondkassa
    € 29

    Ticketverkoop start op 03/10 om 11u.