They Are Gutting A Body of Water(US)

They Are Gutting a Body of Water (oftewel TAGABOW) komt uit Philadelphia en begon als soloproject van Douglas Dulgarian. Inmiddels zijn het vier mensen — Emily Lofing op bas, PJ Carroll op gitaar en Ben Opatut op drums — die samen een geluid creëren dat je in je rug raakt en in je hoofd blijft hangen.

TAGABOW mixt shoegaze, lo‑fi, noise en elektronische invloeden tot iets dat zowel kwetsbaar als brutaal klinkt. Soms zacht en hypnotiserend, dan weer luid, chaotisch en compleet overweldigend. Elk nummer voelt als een kleine ontlading, een muur van geluid waarin je wordt opgeslokt en weer losgelaten.

Met hun nieuwste album Lotto brengen ze dat live‑gevoel in een opname: vier mensen in een kamer, een geluid dat leeft en ademt, rauw en direct. TAGABOW is geen band die je gewoon hoort — je voelt ze. Voor wie houdt van muziek die durft te schuren, te verrassen en alles tegelijk te laten voelen.