WASTE

+ Gender Reveal Atomic Bomb

WASTE maakt lawaai. Véél lawaai. En dat lawaai kan je komen beluisteren in de Charlatan op 15 oktober! Deze Belgische band gooit een mix van experimentele noise en donkere (post-)punk recht in je gezicht. WASTE moét je live gezien hebben. Daar waar hun songs al broeien, ontploffen ze op een podium volledig. Verwacht geen nette show, maar moshpits, chaos en een band die liefst het podium mee afbreekt.

In 2026 brak de band definitief door bij het grote publiek door winst in De Nieuwe Lichting van Studio Brussel met de track ‘Dog House’. Eerder schopten ze het ook al tot finalist van Humo's Rock Rally en wonnen ze Sound Track, zeg maar: niet de minste referenties. In maart 2026 verscheen hun debuutalbum Scream Until It’s Beautiful, opgenomen met Tim De Gieter (o.a. Amenra, Doodseskader). Kom dat zien, misschien steken ze je in een hondenhuis als je het niet doet.

•••

Met een gemiddelde leeftijd van amper 18 jaar en half-Amerikaanse roots brengt Sound Track-winnaar Gender Reveal Atomic Bomb een sound die even explosief is als hun naam. Onder leiding van zus en broer Blaise en Beau Ramsey serveert de band een rauwe, energieke mix van punk en prog, geïnspireerd door iconen als Dead Kennedys en Rage Against The Machine. Hun overrompelende live-shows zijn een ware sensatie, maar achter die muzikale stormkracht schuilt ook een scherpe missie: met hun punkvibe trappen ze resoluut tegen heilige huisjes zoals rigide genderrollen en maatschappelijke ongelijkheid.

  • Voor fans van IDLES, SONS en Ronker.

WASTE(BE)

WASTE gooit een mix van experimentele noise en donkere (post-)punk recht in je gezicht.

Lees meer
WASTE+ Gender Reveal Atomic Bomb
do 15.10.26
Koop tickets
Deuren
20:00
Voorverkoop
€ 14,50
Avondkassa
€ 16