Kantoor Democrazy

Burggravenlaan 62, Gent
09 223 22 27
BE0422.076.791
contact@democrazy.be
tickets@democrazy.be

Eric Smout

artistiek leider – coördinator
eric@democrazy.be

Nicolas Vandecaveye

administratie - zakelijk beheer - personeelsbeleid
nicolas@democrazy.be

Katrien Lefevre

productieleider - techniek
katrien@democrazy.be

Kristof Cools

productieleider - techniek
kristof@democrazy.be

Tomas Raeymaekers

productieleider - horecaverantwoordelijke - repetitieruimtes
tomas@democrazy.be

Bert Bossaert

Pers, communicatie & promotie
bert@democrazy.be

Marie Kips

Pers, communicatie & promotie
marie@democrazy.be

Vrijwilligers

Op onze concerten worden we bijgestaan door een fantastische groep vrijwilligers. Zij werken aan de toog, jetonkassa, inkom, als steward of stagehand. Wil je meer weten? Mail naar Katrien.

Democrazy heeft bovendien een flexibel team van flyeraars die ons promomateriaal verspreiden op concerten in andere steden en zalen. Wil je meer weten? Mail naar Marie.